Shopping Cart

Femra

Showing all 7 results

Syze Dielli Etnia Barcelona Mayfair Sun- Originals

209.00

Ndihuni bukur dhe me stil me syzet MayFair. Komode dhe të pështatshme me formën tuaj të fytyrës, ato ofrojnë një pamje dhe mbulim të plotë të fytyrës. Dizenjuar për elegancë, këto syze vijnë tek ju në formën më perfekte për femrat me stil. Lehtësisht të kombinueshme.

Syze Dielli Etnia Barcelona Sofo Sun – Originals

219.00

Sofo Sun janë syzet super të rafinuara të diellit. Dizenjuar për gratë që kanë stilin e tyre individual. Forma drejtkëndëndore, e rehatshme ofron elegancë. Të kombinueshme lehtësisht me veshjen tuaj, këto syze vijnë në format dhe përmasat e përshtatshme për çdo veshje.

Syze Dielli Etnia Barcelona Stroget Sun – Originals

229.00

Etnia Barcelona Stroget Sun është një stil klasik i syzeve të diellit. Materiali plastik siguron besueshmëri dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Mund ta vishni në plazh, kur shkoni për ski ose dhe në timon; ato janë aq të qëndrueshme sa nuk do të keni probleme për vite me rradhë.

Syze Dielli Etnia Barcelona Via Veneto Sun – Originals

209.00

Etnia Barcelona Via Veneto Sun është një stil klasik i syzeve të diellit. Forma Cat Eye me mbulimin e plotë të pamjes i bën këto syze të duken të shkëlqyera tek të gjithë. Lentet Barberini janë krijuar për të mbrojtur sytë tuaj nga rrezet e dëmshme UV dhe intensiteti i dritës. Mund t’i vishni në plazh, kur shkoni për ski ose dhe duke ngarë makinën; ato janë mjaft të qëndrueshme, duke rezistuar për shumë vite.

Newsletter